Produkt dnia
MONSTER HUNTER WORLD PL XONE FOLIA
MONSTER HUNTER WORLD PL XONE FOLIA
79,00 zł
szt.
DYSK TWARDY DO XBOX 360 SLIM 320GB
DYSK TWARDY DO XBOX 360 SLIM 320GB
129,00 zł
szt.
Soulcalibur 6 XONE
Soulcalibur 6 XONE
40,00 zł
szt.
ANTHEM PL PS4 FOLIA
ANTHEM PL PS4 FOLIA
79,00 zł
szt.
THE WOLF AMONGUS XBOX ONE FOLIA
THE WOLF AMONGUS XBOX ONE FOLIA
59,00 zł
szt.
FIFA STREET X360
FIFA STREET X360
19,00 zł
szt
GTA 5 PL PS4
GTA 5 PL PS4
75,00 zł
FIFA 19 PS4
FIFA 19 PS4
45,00 zł
szt.
BAYONETTA PS3
BAYONETTA PS3
39,00 zł
szt.
Lego Marvel Super Heroes PL X360
Lego Marvel Super Heroes PL X360
55,00 zł
szt.
RED DEAD REDEMPTION 2 PL PS4
RED DEAD REDEMPTION 2 PL PS4
95,00 zł
METRO EXODUS PL PS4
METRO EXODUS PL PS4
75,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
SERWIS, USŁUGI

Ogólny zakres prowadzonych usług:

 • NAPRAWA KOMPUTERÓW STACJONARNYCH
 • NAPRAWA LAPTOPÓW ORAZ NOTEBOOKÓW
 • NAPRAWA KONSOL PS, XBOX I INNYCH
 • WGRYWANIE W NAPĘDACH LITEON, SAMSUNG, BENQ I INNYCH
 • BUDOWA SIECI TRADYCYJNYCH I WI-FI
 • ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z INTERNETEM
 • INSTALACJA NOWEGO SPRZĘTU W KOMPUTERZE
 • USUWANIE ZŁOŚLIWEGO OPROGRAMOWANIA TJ. WIRUSY, TROJANY, ROBAKI I INNE
 • ZABEZPIECZANIE PRZED WIRUSAMI ORAZ WŁAMANIAMI
 • ARCHIWIZACJA I ODZYSKIWANIE DANYCH
 • MODERNIZACJA STARSZYCH KOMPUTERÓW ZARÓWNO LAPTOPÓW JAK I STACJONARNYCH
 • SKUP UŻYWANEGO SPRZĘTU
 • DOJAZD DO KLIENTA
 • KONFIGURACJA MAC-ów
 • INSTALOWANIE DWÓCH SYSTEMÓW LEOPARD I WIN XP LUB VISTA NA JEDNEJ MASZYNIE

 

Nasza Firma zajmuje się także sprowadzaniem laptopów, aparatów cyfrowych, kamer video, LCD i innych urządzeń elektronicznych z USA oraz UE. Jeżeli chcesz kupić dowolną rzecz, której nie ma w sprzedaży na rynku Polskim lub cena jej jest zbyt wysoka, nasza firma sprowadzi ją dla Ciebie w konkurencyjnej cenie.

 

REGULAMIN SERWISU
 

1.Serwis Tomland działa w oparciu o poniższy regulamin

2. Klient pozostawiający sprzęt w Serwisie akceptuje niniejszy regulamin.

3. Przyjęcie sprzętu komputerowego do Serwisu odbywa się w Serwisie ul.Swobodna 37 Pasaż Zielińskiego BOX 18.5.

4. W przypadku przyjęcia zlecenia wysyłkowego, klient zgłasza usterkę i przekazuje dane potrzebne do wypełnienia przyjęcia serwisowego telefonicznie , fax em bądź mailem.

5. Klient ma obowiązek podać dane osobowe, które zostaną wykorzystane do celów przewidzianych niniejszym regulaminem a zarządzanie tymi danymi odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności.

6. Przesyłki nie zgłoszone, wysłane za pobraniem lub na koszt Serwisu nie będą przyjęte.

7. Każde zlecenie serwisowe składa się z następujących po sobie statusów.

8.1 - Wypełnienia zgłoszenia serwisowego,

8.2 - Przyjęcie zgłoszenia, wydanie dokumentu Przyjęcie do serwisu

8.3 - Badanie sprzętu, diagnoza usterki

8.4 - Ustalenie kosztów i przebiegu naprawy

8.5 - Zakończenie naprawy – po informowanie klienta o terminie odbioru

8.6 - Wydanie z naprawy.

9. Na dokumencie Rewers umieszczono informację umożliwiające Klientowi wgląd w status Swojego zlecenia serwisowego dowolna droga komunikacji z serwisem.

10. Sprzęt dostarczany do Serwisu musi być kompletny. Na żądanie klienta Serwis może przyjąć sprzęt niekompletny, ale w przypadku, kiedy naprawa okaże się z tego powodu niemożliwa Klient zostanie obciążony kosztami ekspertyzy sprzętu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

11. Sprzęt przyjęty do serwisu podlega ocenie mającej na celu dokładne ustalenie usterki. Koszt badania jest uzależniony od rodzaju sprzętu od 0pln do 50pln

12. Koszt badania jest odliczany od kwoty należnej za wykonanie usługi w przypadku wykonania naprawy.

13. Jeżeli sprzęt objęty jest gwarancją Klient jest zobowiązany dostarczyć wraz ze sprzętem dowód zakupu oraz kartę gwarancyjną.

14. Jeżeli komputer, dysk, system lub jakakolwiek inne urządzenie lub część sprzętu lub oprogramowania zostanie zabezpieczona hasłem w sposób uniemożliwiający naprawę lub test sprzętu i w momencie przyjęcia do Serwisu Klient nie poinformuje o tym fakcie serwisu wtedy czas naprawy liczy się od dnia dostarczenia przez Klienta niezbędnych haseł.

15. Maksymalny czas naprawy sprzętu wynosi 21 dni roboczych od daty dostarczenia do Serwisu, w przypadku naprawy o szczególnym stopniu trudności (np. sprowadzenia podzespołów), lub innych obiektywnych okoliczności termin naprawy ulega przedłużeniu.

16. Jedynym dokumentem uprawniającym do odebrania sprzętu z Serwisu jest REWERS "Przyjęcie do serwisu". Serwis zastrzega, że nie wydaje duplikatu REWERSU oraz nie ponosi odpowiedzialności za skutki jego utraty.

17. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dane pozostawione na nośnikach urządzenia przyjętego do naprawy (dyskach, pamięciach flash itp.). Oprogramowanie znajdujące się na dysku (dyskach,nośnikach,itp.) Klienta stanowi wyłączną własność Klienta.

19. Po upływie 31 dni roboczych od momentu zawiadomienia klienta o zakończeniu naprawy, a nie odebraniu przez niego w tym terminie sprzętu, będzie naliczana opłata za depozyt i ubezpieczenie w wysokości 5zł netto za każdy dzień zwłoki. Opłata ta będzie naliczana do momentu, w którym od zawiadomienia o zakończeniu naprawy minie 90 dni, po tym terminie sprzęt zostanie zutylizowany lub przekazany na cele charytatywne.

20. Na wykonane usługi Serwis udziela 90 dniowej gwarancji

21. Gwarancja

21.1. Na wykonane naprawy lub usługi serwis udziela standardowej gwarancji w okresie 90 dni od daty dokonania świadczenia. Wyjątkiem są naprawy sprzętu po zalaniu oraz usługi związane z usuwaniem  wirusów, instalacji oprogramowania, zmian oprogramowania, odinstalowania oprogramowania na tego typu usługi nie udzielamy gwarancji.

21.2. Gwarancją objęte są wyłącznie elementy oraz czynności wykonane przez serwis wyszczególnione na karcie gwarancyjnej lub dowodzie sprzedaży.

21.3. Gwarancja na wykonane czynności, naprawy i wymiany nie obejmuje przypadków, w których ich działanie zostało zakłócone, uniemożliwione lub przerwane przez inne składniki systemu nie objęte gwarancją serwisu.

21.4. Gwarancja nie obejmuje: ·- uszkodzeń powstałych na skutek niewłaściwego, lub niezgodnego z instrukcją użytkowania, instalacji, przechowywania czy konserwacji sprzętu oraz nieprzestrzegania powszechnych zasad eksploatacji sprzętu elektronicznego a w szczególności wszelkich innych uszkodzeń powstałych z winy lub niewiedzy Nabywcy, ·- uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, termicznych takich jak: złamania, zalania, zarysowania, wytarcia itp.

- przypadków uszkodzeń losowych niezależnie od warunków eksploatacji takich jak: powódź, pożar, przepięcie itp.

- części, na których dokonano zatarcia lub zniszczenia numerów serwisu lub numerów seryjnych urządzenia

- części, których naprawę podjęły osoby lub podmioty niebędące gwarantem lub autoryzowanym serwisem

21.5. Koszty dostarczenia i odbioru sprzętu objętego gwarancją serwisową do serwisu ponosi klient

22. Zabezpieczenia

22.1. Serwis, w celu zabezpieczenia sprzętu przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich stosuje unikalne zabezpieczenia naprawianego przez siebie sprzętu.

22.2. Naruszenie któregokolwiek z zabezpieczeń będzie się wiązało z utratą udzielonej gwarancji.

23. Odpowiedzialność

23.1. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za używane i zainstalowane przez Klienta nielicencjonowane (nielegalne) oprogramowanie oraz inne dane na dyskach stałych,   innych nośnikach magnetycznych, dyskach optycznych, CD, DVD czy pamięciach flash przekazanych ze sprzętem do naprawy.

23.2. Za wady i uszkodzenia wykryte w trakcie naprawy serwis nie ponosi odpowiedzialności.

23.3. Serwis zastrzega sobie zwrot nienaprawionego sprzętu Klientowi z powodu braku oryginalnych części lub zamienników na rynku oraz innych niezależnych od serwisu czynników.

SERWIS TOMLAND NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WSZELKIEGO RODZAJU DANE POZOSTAWIONE NA DYSKACH TWARDYCH PENDRIVIE KARTACH PAMIĘCI ORAZ INNYCH NOŚNIKACH DANYCH.
KLIENT JEST ZOBOWIĄZANY NA ZROBIENIE PEŁNEJ KOPII ZAPASOWEJ ( BACKAPU ) WSZYSTKICH DANYCH PRZED POZOSTAWIENIEM SPRZĘTU  W SERWISIE.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl